Absolutico Sp. z o.o. | studio fotografii produktowej
58024
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-58024,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Studio

Fotografii Produktowej

Studio fotografii produktowej

Pomagamy klientom promować swoje produkty, dostarczając rewolucyjne, wielofunkcyjne urządzenie do automatyzacji fotografii produktów . Dlatego wykonujemy, edytujemy zdjęcia dla e-commerce – optymalizujemy obrazy produktów w e-commerce. Oszczędzasz czas, wydajesz mniej i sprzedajesz więcej.

Retuszowanie na żądanie czyli cyfrowa linia montażowa łącząca wyspecjalizowanych redaktorów i sztuczną inteligencję – opracowana wyłącznie w celu edycji obrazu produktu – zapewniamy niespotykaną szybkość wykonywania fotografii,, kontrolę i jakość do postprodukcji.

Interaktywne fotografie

Nasze studio to kompletne rozwiązanie do fotografii produktowej, zapewniające fotografie 2D, 360 ​​°, 3D, animacje oraz technologię przechwytywania wielokamerowego przy automatyzacji robienia zdjęć.

Najnowocześniejsza TECHNOLOGIA

Stworzymy niepowtarzalne fotografie twojego produktu w ciągu kilku sekund. Nasza konfigurowalna inteligentna technologia to rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych fotografów, jak i operatorów kamer w dużych studiach.

Automatyczne usuwanie tła obrazu

Bycie najlepszym jest wszystkim. Edytujemy i optymalizujemy obrazy. Usuwanie tła, retuszowanie, dodawanie cieni, wyrównanie i kadrowanie to tylko niektóre z zadań, które obsługujemy dla naszych klientów.

JAK TO DZIAŁA

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA PRODUKTU W 4 ŁATWE KROKI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Napisz do nas lub zadzwoń. Poinformuj nas o swoim produkcie i swoich oczekiwaniach.

WYŚLIJ SWÓJ PRODUKT

Po prostu wybierz preferowaną firmę kurierską i wyślij nam przedmioty do sfotografowania.

PRZETWARZAMY TWOJE ZDJĘCIA

Gdy otrzymamy Twoje produkty, wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem. Twoje produkty są umieszczane w kolejce, a za kilka dni będziesz mieć próbki zdjęć do przejrzenia.

PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

Po zatwierdzeniu zdjęć wysyłamy szczegółową fakturę.

Przykładowa galeria i nasze portfolio

bez względu na branże, nasze studio może obsługiwać szerokoą gamę produktów, od małej biżuterii do odzieży na modelce

  • All
  • Animacja produktowa
  • Film produktowy
  • Fotografie 2D
  • Fotografie 360 gif
  • Fotografie 360 html
a
a
a
a
a
a
235
Cups of coffee
18
Awards won
95
Satisfied Clients
150
Projects Finished