otwarta i wspólna przestrzeń dla freelancerów i projektantów

Coworking w “Przestrzeń kreatywnej”

jest siedzibą młodych firm z branży kreatywnej. Ideą tego miejsca jest współpraca i wzajemna inspiracja, która owocuje powstawaniem innowacyjnych produktów i usług. Firmy w inkubatorze coworkingu Pixterior, dobrane są w taki sposób, aby obszary ich zainteresowań wzajemnie się uzupełniały i aby mogły stale wymieniać się doświadczeniami, wiedzą i kontaktami. W coworku przestrzeni kreatywnej, swoje miejsce mają między innymi architekci, dekoratorzy wnętrz, studio fotograficzne, studio graficzne, programiści, graficy, projektanci, tłumacze, technolodzy i inżynierowie jak i sprzedawcy obsługujący nasze sklepy internetowe.

Idea coworkingu w Bielsku-Białej

otwarta i wspólna przestrzeń dla freelancerów i projektantów, Coworking w “Przestrzeń kreatywnej Pixterior” jest siedzibą młodych firm z branży kreatywnej. Ideą tego miejsca jest współpraca i wzajemna inspiracja, która owocuje powstawaniem innowacyjnych produktów i usług. Firmy w inkubatorze coworkingu Pixterior, dobrane są w taki sposób, aby obszary ich zainteresowań wzajemnie się uzupełniały i aby mogły stale wymieniać się doświadczeniami, wiedzą i kontaktami. W coworku przestrzeni kreatywnej, swoje miejsce mają między innymi architekci, dekoratorzy wnętrz, studio fotograficzne, studio graficzne, programiści, graficy, projektanci, tłumacze, technolodzy i inżynierowie jak i sprzedawcy obsługujący nasze sklepy internetowe.

 

Misja coworku Bielsko-Biała

przestrzeń, która działa dla ciebie bo razem jest lepiej. Do naszej przestrzeni biurowej w ramach współpracy coworkingowej, zapraszamy do współpracy specjalistów branży designu i szeroko pojętych freelancerów. Jak się okazało bardzo brakowało w Bielsku-Białej przestrzeni, w której freelancerzy mogliby rozwijać zarówno swój biznes jak i wspólnie z innymi realizować projekty. Twórcze i przyjazne środowisko dostarcza inspiracji oraz ułatwia wspólne budowanie pozycji na rynku. Atmosfera w biurze jest dla nas bardzo ważna dlatego zbudowaliśmy przestrzeń, która sprawia, że ludzie czują się komfortowo.

historia pierwszego coworkingu w mieście Bielsko-Biała

od 2008 roku uczestniczyliśmy w coraz bardziej złożonych projektach i przedsięwzięciach od projektu do prototypu. Chcieliśmy by produkt końcowy wzbudził podziw naszych klientów o co skłoniło nas do współpracy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin: fotografami, copywriterami, tłumaczami, animatorami, projektantami wnętrz, filmowcami, architektami czy programistami jak i grafikami. Dlatego, kiedy otworzyliśmy w 2013 roku pierwsze biuro coworkingowe w Bielsku-Białej, chcieliśmy zbudować więcej niż piękne, wspólne przestrzenie biurowe, chcieliśmy zbudować społeczność. Miejsce, do którego dołączysz jako “ja” i stajesz się częścią większego “my”. Miejsce, w którym redefiniujemy sukces mierzony osobistą satysfakcją, a nie tylko zyskiem.

Co to wogóle jest coworking?

coworking jest terminem używanym do opisania rodzaju powierzchni biurowej o ponad standardowej wielkości powierzchni jak i niskich miesięcznych kosztach utrzymania w cenie all-inclusive (internet, energia, ochrona, woda, śmieci, ogrzewanie i inne media). Dodatkowo ważnym jeśli nie najważniejszą wartością są interakcje społeczne i biznesowe jakie tworzą się wręcz automatycznie w środowisku biurowym coworkingu gdzie profesjonaliści z różnych branż spotykają się w jednym miejscu. Biuro coworkingowe zapewnia możliwość łączenia się przekroju ludzi z różnych środowisk, które zagwarantują efektywność i wzmocnią motywację.

Czym nasze biuro różni się od innych?

Nasze biuro coworkingowe przestrzeni kreatywnej, pomaga łączyć się z lokalnym biznesem i organizacjami non-profit poprzez aktywną współpracę. Nasza Idea wiąże się nie tylko ze stworzeniem alternatywy dla tradycyjnego biura, ale także możliwością poznania ludzi o podobnym podejściu do pracy. Cel inkubatora coworkingu Pixterior.com w Bielsku-Białej jest bardzo prosty: kilkunastu profesjonalistów z różnych branż od designu przez marketing aż do ecommerce spotyka się w jednym miejscu, żeby pracować indywidualnie jak i wspólnie nad projektami. Tworzymy miejsce spotkań ludzi zaangażowanych i pełnych pasji. Dzielenie się doświadczeniem oraz wiedzą tworzy więź, która stanowi nieodłączny element naszego biura gdzie razem budujemy marki.

LOKALIZACJA

Nasze biuro znajduje się w Bielsku-Białej w jednej z bardzo spokojnych dzielnic willowych miasta. Biuro z bliskością lasu, daje ciszę jak i łatwość dojazdu.”

MIEJSCE PARKINGOWE

W cenie abonamentu masz stale, dostępne miejsce parkingowe tuż pod samym biurem, całkowicie za darmo zarówno dla Ciebie jak i odwiedzających gości.

SALKI KONFERENCYJNE

W biurze mamy do dyspozycji dwie salki szkoleniowe, jedna dla 6, oraz druga dla 2 osób. Oczywiście też w cenie płaconego abonamentu.

DRUKARKI I INTERNET

Dostęp do super szybkiego internet szerokopasmowego w naszym biurze jest nielimitowane.

USŁUGI

W cenie najmu zawarte są wszystkie opłaty za media, światłowodowy internet, sprzątanie, ochronę jak i parking czy bezpłatne korzystanie z kuchni z ekspresem do kawy, lodówką i mikrofalówką.

ANEKS KUCHENNY

W pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, dwiema mikrofalówkami, czajnik elektryczny, opiekacz panini, zestaw naczyń.

NETWORKING

Networking w naszym biurze polega na rekomendowaniu usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu pomocy jeśli jest ona potrzebna. Pomagamy nawiązać znajomości z przedsiębiorcami różnych branż.

STUDIO FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ

W cenie abonamentu najmu, masz stały dostęp do programu lojalnościowego wykonywania fotografii produktowej dla Twoich klientów jak i wykonasz zdjęcia packshot oraz profilowe dla siebie.

365/7/24

Nie lubimy ograniczeń, więc z naszego biura możesz korzystać o dowolnej porze dnia i nocy w każdy dzień roku ponieważ Ci ufamy.

NAPOJE

Wszystkie napoje dostępne są w cenie stałego abonamentu: woda źródlana, woda gazowana, kilkanaście rodzajów herbat, mleko czy świeżo mielona kawa.

WIRTUALNE BIURO

Obsługa poczty i paczek to dla nas normalność. W cenie abonamentu zawsze odbieramy za Twoją zgodą przesyłki. Istnieje również wynajmu stałego adresu wirtualnego biura dla osób spoza najmujących przestrzeń.

WZORCOWNIA

Nasza wzorcownia materiałów jest systematycznie rozbudowywana i dostępna jest dla naszych najemców.

Przestrzeń kreatywnego działania umów się na dzień próbny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.