In. Fb. Be.

ZOSTAŃ PARTNEREM I PROJEKTUJ UNIKALNE PRZESTRZENIE RAZEM Z NAMI

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Możesz liczyć na naszą pomoc w realizacji najbardziej niezwykłych projektów. Dostarczymy Ci elementy wyposażenia, które pozwolą stworzyć dokładnie taką przestrzeń, jak założyłeś. W Kyooby zajmujemy się realizacją gotowych projektów wnętrz, zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.
Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym, więc jesteśmy w pełni niezależni od firm zewnętrznych. Nasz zespół tworzą młodzi i utalentowani projektanci graficzni, tapicerzy, krawcy, stolarze, konstruktorzy, spawacze oraz elektrycy, którzy z entuzjazmem podchodzą do realizacji najbardziej niezwykłych projektów wnętrz dla apartamentów, biur, sklepów oraz restauracji.
W stałej ofercie marki Kyooby znajdują się trwałe i funkcjonalne sofy, pufy, podnóżki, fotele, kanapy oraz materace o różnych kształtach, wypełnieniu oraz tapicerce. Wszelkie pozostałe projekty realizujemy na zamówienie, na podstawie indywidualnych ustaleń. Pomożemy Ci w realizacji najtrudniejszych projektów i wyprodukujemy dla Ciebie dowolne meble brandingowe. Napisz do nas, aby poznać więcej szczegółów.