Absolutico Sp. z o.o. | Reklama wizualna
57844
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57844,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Reklama wizualna

Litery przestrzenne
Naszą bogatą ofertę liter przestrzennych kierujemy do firm stawiających na efektywną promocję własnego wizerunku. Wzrok klientów najbardziej przyciągają reklamy świetlne. Jednym ze sposobów na efektywną reklamę są litery przestrzenne podświetlane oraz litery 3D. Tego rodzaju reklamy zewnętrzne świadczą o prestiżu firmy, dlatego warto w nie zainwestować. Litery przestrzenne 3D LED to nowoczesna i coraz bardziej popularna forma reklamy wizualnej. Wykorzystywane zarówno do brandingu zewnętrznego, jak i wewnętrznego podkreślają prestiż i wizerunek firmy stając się swoistą wizytówką. Wysoka zauważalność takich form reklamy powoduje, że inwestycja bardzo szybko zaczyna się zwraca , a efekt wizualny pozostaje przez wiele lat na bardzo wysokim poziomie.

Wayfinding
najprościej można zdefiniować jako rozwiązywanie problemów przestrzennych. Jest to system, w którym odbiorca wie, gdzie się znajduje w budynku lub w przestrzeni publicznej. Pomagają w tym wszystkie wizualne elementy przestrzenne wskazujące kierunek i opisujące w sposób jasny miejsce, w którym się znajdujemy.

Reklama zewnętrzna
Skutecznie działający system informacji wizualnej mówi: „Pozwól, że pomogę Ci dotrzeć do celu”. System informacji wizualnej (SIW) to konieczny i wzbogacający wizerunek aspekt funkcjonalności każdego złożonego obiektu, czy też w większej skali przestrzeni miejskiej.