Absolutico Sp. z o.o. | Projektowanie i druk
57848
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57848,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Projektowanie i druk

Drukowanie cyfrowe staje się bardzo popularne, co spowodowane jest dużymi możliwościami. Przenoszenia jakościowych oraz estetycznych grafik na różne powierzchnie, dają niespończenie wiele możliwości reklamy na różnego rodzaju materiałach promocyjnych.Od plakatów, naklejek, materiały obrazów, aż do tkanin na ubrania, tkaniny tapicerskie do Tworzenia mebli itp.

 

Druk Sublimacyjny – technika sublimacji, która polega na przenoszenia jakościowych grafik na polimerowe powierzchnie. Druk sublimacyjny pozwala na przenoszenie na materiał fotografii, obrazów, tekstu i dowolnej grafiki z identyfikacji. Każdy materiał z Poliestru ma odmienne zastosowanie:

  • zastosowania banerowe, na rolety reklamowe i materiały tapicerskie;
  • materiał odporny na zagniecenia i duża odporność na wilgotność;
  • idealny do zastosowania na pokrowce, leżaki, torby, hamaki;
  • przeznaczony do zewnętrznych zastosowań reklamowych przepuszczających światło i powietrze;
  • delikatnie połyskujący charakteryzuje się translucentną strukturą idealnie rozpraszającą światło.

 

Druk Latexowy I UV – daje najwyższą jakość na foliach, papierach i tkaninach winylowych. Taki druk jest bezwonnych oraz ekologiczny do dekoracji wewnętrznych. Daje doskonałe nasycenie kolorów przy wydrukach do podświetleń co jest bardzo efektowne. Dzięki tej technologi, możemy tworzyć wysokiej jakości banery, billboardy i inne reklamy wielkoformatowe. Między innymi umożliwia to właśnie druk UV, najnowocześniejsza technika druku cyfrowego.