Absolutico Sp. z o.o. | project management
57830
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57830,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Project management

Proces Projektu – anal­iza i pla­no­wa­nie
Spotkajmy się, by zbadać potrzeby i zaplanować najlepsze z możliwych rozwiązań jak i strategii marketingowych. Każdy projekt jest inny, każdy projekt ma swoje unikalne potrzeby, spojrzenia i odzwierciedla wizję firmy czy marki. Musimy poznać siłę napędową każdego projektu dlatego pierwsze spotkanie pozwala to na opra­co­wa­nie kom­plet­nego planu. Dzięki intensywnemu zaangażowaniu w badania oraz działania marketingowe, przesyłamy podsumowanie koncepcji rozwoju Twojej marki i listę usług oraz rozwiązań. Stworzony „briefing” na podstawowych danych projektu i ogólnej idei, da nam początek dla opracowania koncepcji i kreatywnej część projektu, nazwy nowej marki itp.

 

Proces Projektu – ele­men­ty wiz­erunku
Niestandardowe projekty graficzne czy iden­ty­fikacja marki jak i barnding wnętrz to nasza pasja. Podczas zarządzania projektem pomożemy znaleźć dla Ciebie rozwiązania oparte na Twoich potrzebach, dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół projektu. Zaprojektowane logo oraz wiz­ual­ne i mar­ketingowego oto­cze­nia marki, okre­śla wszys­tkie póź­niej­sze pro­jekty. Gotowy projekt widoczny przez klien­tów i kon­ku­ren­cję marki na zewnątrz co kończy cały pro­ces Identyfikacja firmy, marki czy produktu to zwieńczenie dzi­ałań i ich naj­bar­dziej spek­taku­larny ele­ment.

 

Współpracujemy zarówno z lokalnymi markami, organizacjami non-profit jak i dużymi firmami. Sprawdzamy się w różnych rolach w zależności od prowadzonych projektów. Postrzegamy siebie jako partnera by razem wypracować wspólne rozwiązania i strategie. Uważamy, że dobrze zaprojektowana marka, produkt czy usługa to rezultat doświadczenia, jak również dobrej współpracy z klientem, którego nie odsuwamy na bok w całym procesie, ale chętnie angażujemy do ścisłej współpracy, tak by powstał projekt odpowiadający potrzebom głównie jego klientom.

 

Każda marka zasługuje na to, aby posiadać dobrze zaprojektowaną i dostosowaną do jej charakteru oraz celów identyfikację wizualną. Mimo, iż system wizualny jest zaledwie częścią całego procesu kreowania wizerunku, to odgrywa w nim istotną rolę. Jeśli chcesz, aby Twoja marka była odpowiednio postrzegana – zadbaj o nią! Nie do końca wiesz jak? Nic nie szkodzi, jestem od tego, aby pomóc.

naming i logo design

identyfikacja marki i tożsamość firmy

zintegrowana komunikacja marketingowa

projektowanie graficzne

app, website & ecommerce design

innovation soft house development

brand content i copywriting

fotografie

ilustracje i animacja

klipy i reklamy video