Absolutico Sp. z o.o. | Odpowiedzialność csr
57588
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57588,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Inkubator Cowork

jest siedzibą młodych firm z branży kreatywnej. Ideą tego miejsca jest współpraca i wzajemna inspiracja, która owocuje powstawaniem innowacyjnych produktów i usług. Firmy w Inkubatorze dobrane są w taki sposób, aby obszary ich zainteresowań wzajemnie się uzupełniały i aby mogły stale wymieniać się doświadczeniami, wiedzą i kontaktami. W naszym Inkubatorze swoje miejsce mają między innymi architekci, dekoratorzy wnętrz, studio fotograficzne, studio graficzne, programiści, projektanci graficzni i inni. Co oferujemy:

– wspieranie młodych przedsiębiorców i doradztwo,
– wsparcie merytoryczne przy prowadzeniu działalności,
– tworzenie właściwego klimatu dla realizacji przedsięwzięć innowacyjnych,
– kontakty z dostawcami usług czy przedsiębiorcami różnych branż.

Szczegóły

społeczna odpowiedzialność biznesu CSR

Nieodłącznym elementem rozwoju firmy Absolutico, jest nasze poczucie odpowiedzialności za wszystkich, którzy są lub będą częścią naszego biznesu jak i tych, którzy po prostu potrzebują pomocy.


Promujemy adopcję zwierząt, Greypet.com

Absolutico tworzy młody, ambityny zespół, który nieprzerwanie poszukuje nowych wyzwań i rozwiązań, dlatego w 2015 rozpoczęliśmy działania charytatywne budując portal adopcji zwierząt Greypet.com. W tym obszarze koncentrujemy się przede wszystkim na zwierzętach, które przebywają w ośrodkach adopcyjnych. Część naszych zysków przeznaczamy na utrzymanie i rozwój portalu adopcyjnego jak i blogu Greypet.com.

Dowiedz się więcej