Absolutico Sp. z o.o. | Marki
57586
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57586,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
animal adoption first

Greypet.com

Portal adopcyjny Greypet czyli „szary zwierzak” jest darmową wyszukiwarką zwierząt, które potrzebują kochającego domu, zostały znalezione czy zgubione. Dodatkowo tworzymy darmowy katalog centrów adopcyjnych, schronisk dla zwierząt oraz innych organizacji adopcyjnych na terenie Unii Europejskiej. Na portalu adopcyjnym Greypet.com, chętni do adopcji zwierząt mogą za darmo i łatwo wyszukiwać zwierzaki, które skradną im serca. Chcemy pokazać, że zwierzęta mają taki sam status i prawo do miłości, jak każdy członek rodziny.

dowiedz się więcej na Greypet.com
unique space design

Kyooby.com

Marka Kyooby powstała, aby tworzyć wygodne przestrzenie, które ułatwiają kreatywne myślenie, wymianę pomysłów, wspólne rozwiązywaniu problemów oraz odpoczynek. Alternatywne siedziska, pufy i miękkie panele ścienne Kyooby mogą pełnić różne funkcje, a nasi klienci codziennie wymyślają dla nich nowe zastosowania.

dowiedz się więcej na Kyooby.com
banned design

DVLSH.com

DVLSH to polska marka. Stworzona z wiary w ideę designu zrównoważonego nad koncepcjami płci, seksualności i tożsamości.Projektujemy i budujemy kolekcję przedmiotów codziennego użytku w oparciu o wartości proseksualne. Przedmioty proste, funkcjonalne, szczere, otwarte na użytkownika ale pozostające tematem tabu w społeczeństwie.

dowiedz się więcej na DVLSH.com