Absolutico Sp. z o.o. | interior brand design
57836
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57836,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Interior brand design

Odrzucamy to co zbędne, aby skupić się na tym co istotne. Wspólnie z naszymi klientami tworzymy branding wnętrz wprost wynikający z komunikacji wizualnej marki, która pomaga dodatkowo rozwijać markę.

 

Projektowanie wnętrz biznesowych, począwszy od biura startup, przestrzeni typu „open space”, aż do sklepów, showroom czy restauracji, musi wymuszać i wzmacniać markę firmy. Marka powinna poprzez właściwe zastosowanie identyfikacji wizualnej w projektowaniu wnętrza, dawać poczucie wyjątkowości i prezentacji unikalnych cech wyróżniających się na tle konkurencji. Istotna jest spójność pomiędzy wyglądem produktów, paletą materiałową, atrakcyjnym opakowaniem, papeterią, strona i sklepem internetowym aż do wyglądu wnętrza zgodnym z brandingiem marki.

Dlatego branding wnętrz w biurze to nie tylko logo na ścianie. To umiejętne połączenie, chwytliwych grafiki, kolorów ścian czy mebli z wzorów paternami zaczerpniętymi z brand book’a.

Systemy „Way findings”, „Digital signage”, nazwy team’ów wraz z ich logo, „ściana chwały”, miniaturowe loga na metkach alternatywnych siedzisk, deklaracje misji i ideały firmy to tylko niektóre z elementów, które wpisują się w spójną strategię marki, którą można zaprezentować w wnętrzu. Wartościowe treści wynikające z misji firmy, poza plakatami, można zaprezentować zarówno na tapetach, napinanych sufitach czy zadrukowanych mobilnych wygłuszających ściankach z teksturą marki jak i szklanych ścianach rozdzielających przestrzenie.

Przeniesienie wartości marki do wnętrza przestrzeni recepcji, sal konferencyjnych, quite room, przestrzeni social (mother room, chillout room czy play room) pomaga klientom w zrozumieniu, kim jesteś i co czyni Cię wyjątkowym, bo Twoja marka żyje w prawdziwym świecie, nie tylko na stronie internetowej. Dlatego kiedy nie tylko Twoi pracownicy ale klienci, spotykają się z brandingiem wnętrz w swoim codziennym życiu, twoje środowisko wpływa na ich myśli i emocje, a to z kolei wpływają na ich zachowanie. Absolutico w ramach brandingu wnętrz doradza, projektuje, drukuje oraz może Ci pomóc w znalezieniu ekip montażowych dla:

plakaty z identyfikacją

teksty marketingowe i grafiki na ścianach

tapety tekstylne samoprzylepne i fototapety

wygłuszanie tapicerowanymi panelami z zadrukiem

kolorowe plafony i iluminacje ledowe

zadrukowane ścianki działowe z metalu, tworzywa, szkła

laserowo wycinane elementy drewniane, metalowe, kartonowe

rolety okienne zadrukowane

wykładziny z drukiem latexowym

świecące logotypy

zewnętrzne flagi z logo

namioty reklamowe z identyfikacja marki

zadrukowane siedziska na paletach EURO

leżaki na tkaninie poliestrowej

siedziska outdoor z logo firmy

brandingowe meble tapicerowane z dowolną grafiką

podwieszane logo 3D

materiały tekstylne zadrukowane paternem brandu

poduszki i designerskie siedziska z nadrukami

obrazy i tkaniny canvas