Absolutico Sp. z o.o. | identyfikacja wizualna
57834
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57834,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna marki (ang. corporate identity, visual identity) to spójne zestawienie elementów całego systemu identyfikacji wizualnej czyli, logotypu, kolorystyki, kroju pisma, wyglądu biura i wystroju wnętrz, wygląd produktów oraz i ich opakowań, jak i szata zewnętrzna materiałów promocyjnych. Te elementy służą do kreowania wizerunku marki firmy w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek.

Jeśli Twoja marka potrzebuje rebrandingu, pomożemy zmienić wizerunek Twojej marki, dlatego najpierw wykonamy audyt identyfikacji wizualnej.
Dotyczy to także marek, które posiadają już system wizualny, nie spełnia on swoich funkcji. W ramach audytu analizujemy identyfikację Twojej marki nie tylko od strony designu, strony technicznej, ale także na płaszczyźnie jej relacji do przyjętej strategii. Pomożemy Ci podjąć decyzję, czy warto pomyśleć o rebrandingu, czy też wystarczą drobne korekty, aby usunąć nieprawidłowości.