Absolutico Sp. z o.o. | e-commerce traffic
57802
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57802,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

E-commerce Traffic

Sukces Twojego sklepu internetowego zaczyna się od ruchu na stronie. To właśnie on jest wyznacznikiem odwiedzających stronę klientów, rosnącej konwersji i popularności brandu w Internecie. My specjalizujemy się w tym, aby ruch na Twojej stronie był coraz większy. E-commerce to nasza pasja i od lat dbamy o rozpoznawalność stron naszych klientów.

POZYCJONOWANIE SKLEPU INTERNETOWEGO W WYSZUKIWARCE GENERUJE SPRZEDAŻ

Zaufały nam setki klientów, a dzięki kompleksowym działaniom pozycjonującym osiągamy najlepsze pozycje. Wiemy doskonale, że pozycjonowanie to proces długofalowy. Wiemy również, że dobrze dopracowana strategia jest kluczem do sukcesu.

Nowoczesne narzędzia, dostosowywanie strategii do aktualnych trendów i stałe poszerzanie wiedzy, którą się chętnie dzielimy – to właśnie sprawia, że zaufali nam właściciele sklepów oraz stron z rozmaitych branży. Optymalizujemy strony pod kątem ponad 200 wytycznych Google (ich liczba rośnie i stale się zmieniają!). Dostarczamy wartościowy i unikalny content. Pozyskujemy linki z portali tematycznych i wielotematycznych, dbając o ich dywersyfikację. Ponadto nieustannie się szkolimy i zdobywamy wiedzę, aby strony naszych klientów pozycjonować według najnowszych trendów i wytycznych. Również sami trendy kreujemy – testujemy, sprawdzamy i szukamy najlepszych rozwiązań. Po to, aby Twój sklep internetowy lub strona Web trafiła do TOP10 najlepszych.

SOCIAL MEDIA

Mówi się, że jeśli nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz. W przypadku sklepów internetowych jest to totalnie uzasadnione. To na Twoim fan page’u przede wszystkim klienci będą się z Tobą kontaktować: zadawać pytania, wyrażać opinię – jednym słowem budować pozycję Twojej marki wśród konsumentów.

Z tego względu świadczymy usługi z zakresu social media. Zbudujemy społeczność wokół Twojego fan page’a. Stworzymy efektywną i długofalową strategię marketingową, która sprowadzi klientów do Twojego sklepu. Kreujemy treści, które zachęcą użytkowników do interakcji, a także je moderujemy. W sytuacjach kryzysowych reagujemy na bieżąco! Wdrożymy kampanie reklamowe, które trafią także do potencjalnych klientów. Stworzymy unikalne grafiki, które już zawsze będą się kojarzyć tylko z Twoją firmą. Przeprowadzimy konkursy od A do Z – szczęśliwy klient naszego klienta jest naszym priorytetem.

KAMPANIE REKLAMOWE

AdWords to sprzedaż. W Traffic Trends wiemy doskonale, że prowadzisz sklep internetowy po to, aby zarabiać i sprzedawać swoje produkty coraz to większej liczbie klientów.

Tworząc usługi AdWords zebraliśmy specjalistów, którzy stale doszkalają swoją wiedzę. Po to, aby móc tworzyć nowoczesne kampanie reklamowe na rzecz naszych klientów. Żaden budżet nie jest nam straszny – dobieramy strategię i formy reklamy do Twoich możliwości. Zależy Ci na sprzedaży konkretnych produktów? Zaproponujemy Ci reklamę tekstową. Interesuje Cię sprzedaż wielu swoich produktów? Przeprowadzenie kampanii Google Zakupów to żaden problem. Chcesz, żeby klienci powrócili do Twojej strony i znów zrobili zakupy? Uderzymy z remarketingiem! Stała poprawa i usprawnianie kampanii reklamowych dla naszych klientów sprawia, że są coraz bardziej efektywne. A setki zadowolonych klientów są tego najlepszym przykładem.

KAMPANIE FACEBOOK ADS, DPA, REMARKETING

Posty czy konkursy w mediach społecznościowych to nie wszystko. Tak, jak w wyszukiwarce, tak na Facebooku ważna jest efektywna reklama.

Media społecznościowe oferują nam rozmaite formy płatnej reklamy. Ilu klientów, tyle wymagań. Do każdej strony podchodzimy indywidualnie i dobieramy narzędzia tak, aby dopasować promowanie Twojej strony jak najlepiej. Facebook ADS, dynamiczne reklamy produktowe oraz remarketing to najbardziej efektywne formy płatnej reklamy w social mediach. Nasi specjaliści dobiorą pod Ciebie odpowiedni rodzaj reklamy, przygotują content oraz grafiki, sprecyzują grupę docelową. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze – nasze działania stale ulepszamy dostarczając najlepszą jakość wdrażanych kampanii reklamowych w social media. Pokaż potencjalnemu klientowi, że to właśnie Twojego produktu potrzebuje. Kreuj potrzeby użytkowników w największej sieci społecznościowej. Z nami!

CONTENT MARKETING

Treści na stronie to nie tylko podstawa pozycjonowania. Same w sobie – unikalne i wartościowe – są siłą napędową Twojego biznesu.

Dostarczanie od lat contentu na strony i sklepy naszych klientów pokazało nam, jak wiele można osiągnąć treściami. Powitaj klientów tekstem na stronie głównej! Zachęć do skorzystania z usług dokładnie i ciekawie opisując każdą z nich! Pokaż siebie, jako eksperta – prowadź blog, dzięki któremu odpowiesz na każde nurtujące pytania użytkowników Internetu. I w końcu: sprzedawaj. Karta produktowa powinna być centrum Twojego sklepu, bo to one sprzedają. Świetnie dopracowany opis produktu potrafi być decydujący w procesie zakupowym potencjalnego klienta. To tutaj Ci pomożemy, przygotujemy strategię contentową i sprawimy, że wyróżnisz się na tle konkurencji. Pozwól klientom poznać Ciebie i Twoją firmę oraz zbuduj indywidualną więź z każdym z nich.