Absolutico Sp. z o.o. | inkubator cowork
57491
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57491,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Przestrzeń kreatywnego działania

Otwarta i wspólna przestrzeń dla freelancerów i małych zespołów design, marketing, startup i e-commerce.

Inkubator Cowork jest siedzibą młodych firm z branży kreatywnej. Ideą tego miejsca jest współpraca i wzajemna inspiracja, która owocuje powstawaniem innowacyjnych produktów i usług. Firmy w Inkubatorze Cowork dobrane są w taki sposób, aby obszary ich zainteresowań wzajemnie się uzupełniały i aby mogły stale wymieniać się doświadczeniami, wiedzą i kontaktami.

Twórcze i przyjazne środowisko dostarcza inspiracji oraz ułatwia budowanie pozycji na rynku. W Inkubatorze Cowork swoje miejsce mają między innymi architekci, dekoratorzy wnętrz, studio fotograficzne, studio graficzne, programiści, doradcy personalni i inni. Nasze biuro coworkingowe zaprasza freelancerów jak i małe zespoły, pracujące w branży startup oraz e-commerce.

Mamy tylko 2 wolne miejsca

Co to jest coworking?

Coworking jest terminem używanym do opisania rodzaju powierzchni biurowej o ponad standardowej wielkości powierzchni jak i niskich miesięcznych kosztach utrzymania w cenie all-inclusive (internet, energia, ochrona, woda, śmieci, ogrzewanie i inne media). Dodatkowo ważnym jeśli nie najważniejszą wartością są interakcje społecznej i biznesowe jakie tworzą się wręcz automatycznie w środowisku biurowym cowork gdzie profesjonaliści z różnych branż spotykają się w jednym miejscu. Biuro coworkingowe zapewnia możliwość łączenia się przekroju ludzi z różnych środowisk, które zagwarantują efektywność i wzmocnią motywację.

Dla kogo:

– początkujący przedsiębiorcy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, rozpoczynający lub dopiero zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą
– freelancerzy i małe zespoły StartUp (Design, Marketing, E-Commerce)

Czym nasze biuro różni się od innych?

Nasze biuro coworkingowe pomaga łączyć się z lokalnym biznesem i organizacjami non-profit poprzez aktywną współpracę. Nasza Idea wiąże się nie tylko ze stworzeniem alternatywy dla tradycyjnego biura, ale także możliwością poznania ludzi o podobnym podejściu do pracy. Cel Inkubatora Cowork Absolutico w Bielsku-Białej jest bardzo prosty: kilkunastu profesjonalistów z różnych branż od designu przez marketing aż do ecommerce spotyka się w jednym miejscu, żeby pracować indywidualnie jak i wspólnie nad projektami. Tworzymy miejsce spotkań ludzi zaangażowanych i pełnych pasji. Dzielenie się doświadczeniem oraz wiedzą tworzy więź, która stanowi nieodłączny element naszego biura gdzie razem budujemy marki.

Co dodatkowo oferujemy:

– wspieranie młodych przedsiębiorców i doradztwo,
– wsparcie merytoryczne przy prowadzeniu działalności,
– tworzenie właściwego klimatu dla realizacji przedsięwzięć innowacyjnych,
– kontakty z dostawcami usług czy przedsiębiorcami różnych branż.

PRZESTRZEŃ KREATYWNEGO DZIAŁANIA

LOKALIZACJA

Nasze biuro znajduje się w Bielsku-Białej w jednej z bardzo spokojnych dzielnic Cygański Las. Biuro z bliskością lasu, daje ciszę jak i łatwość dojazdu.

USŁUGI

W cenie najmu zawarte są wszystkie opłaty za media, internet, sprzątanie, ochronę jak i parking czy bezpłatne korzystanie z kuchni z ekspresem do kawy, lodówką i mikrofalówką.

24/7/365

Nie lubimy ograniczeń, więc z naszego biura możesz korzystać o dowolnej porze dnia i nocy w każdy dzień roku.

MIEJSCE PARKINGOWE

W cenie abonamentu masz stale, dostępne miejsce parkingowe tuż pod samym biurem, całkowicie za darmo zarówno dla Ciebie jak i odwiedzających gości.

ANEKS KUCHENNY

W pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, dwiema mikrofalówkami, czajnik elektryczny, opiekacz panini, zestaw naczyń.

NAPOJE

Wszystkie napoje dostępne są w cenie stałego abonamentu: woda źródlana, woda gazowana, kilkanaście rodzajów herbat, mleko czy świeżo mielona kawa.

SALKI KONFERENCYJNE

W biurze mamy do dyspozycji dwie salki szkoleniowe, jedna dla 6, oraz druga dla 4 osób. Oczywiście też w cenie płaconego abonamentu.

NETWORKING

Networking w naszym biurze polega na rekomendowaniu usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu pomocy jeśli jest ona potrzebna. Pomagamy nawiązać znajomości z przedsiębiorcami różnych branż.

Coworking Bielsko-Biała, ul.Olszówka 2B

„przestrzeń kreatywnego działania” otwarta jest dla członków 24/7/365. Na wizyty gościnne i zapytania zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16.

BETTER TOGETHER

Przestrzeń kreatywnego działania – Powiedz cześć i zacznijmy współpracować!

KONTAKT