Absolutico Sp. z o.o. | brand consulting
57820
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57820,cookies-not-set,kenozoik-core-1.0,qode-core-1.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Brand Consulting

Skuteczna marka jest najcenniejszą wartością każdej firmy, dlatego w Absolutico opracowujemy strategie marek, które najlepiej reprezentują tożsamość firm i ich podstawowe wartości. Zarządzanie marką “branding”, jest według nas najważniejszym elementem, który pozwala utrzymać wizerunek firmy i ma pozytywny wpływ na życie jej odbiorców.

 

Naszym celem jest opracowanie spójnego przekazu, gdzie estetyka projektu jest jego integralną częścią. Produkt finalny nie jest dziełem sztuki i powinien być intuicyjnie rozumiany dlatego dobry design nie jest tani i jest procesem, na który składa się wiele elementów.

 

Wykorzystując naszą rozległą wiedzę na temat branży twórczej, pomagamy markom rozwiązać konkretne problemy biznesowych, wzrośnie do nowych rynków i wzmocnić swoje twórcze zespoły. Nasze usługi dostępne są w ramach indywidualnych rozwiązań konsultingowych. Absolutico oferuje doradztwo projektowania wnętrz i mebli, grafiki i komunikacji wizualnej, animacji, działań przestrzennych czy wzornictwa oraz :

naming i logo design

identyfikacja marki i tożsamość firmy

zintegrowana komunikacja marketingowa

projektowanie graficzne

app, website & ecommerce design

innovation soft house development

brand content i copywriting

fotografie

ilustracje i animacja

klipy i reklamy video